Wybrałem się do skupu złota

Mój były mąż miał manię kupowania złota. Ciągle w coś inwestował twierdząc, że to najlepszy sposób. Chciał nas w ten sposób zabezpieczyć. Już jesteśmy po rozwodzie i Jacek zostawił mi wszystko. Wyjechał za granicę ze swoją kobietą i nie mam z nim kontaktu.

Wizyta w popularnym skupie złota

popularny skup złota w WarszawieMiałam całą szufladę złotej biżuterii, której nie zamierzałam nosić. To pamiątka po byłym już mężu i wolałam się tego wszystkiego pozbyć. Nie wiedziałam jednak gdzie się udać, dlatego zapytałam w sklepie jubilerskim. Tam sprzedawca polecił mi popularny skup złota w Warszawie i stwierdził, że na pewno za złoto dostanę zadowalającą kwotę. Następnego dnia poszłam do tego skupu i zabrałam ze sobą całą szkatułkę. Jak dobrze pójdzie to od razu wszystko sprzedam i będę miała święty spokój. Jak ten popularny skup złota w Warszawie zaoferuje mi dobrą cenę to kupię sobie jakiś komplet ze złota, który na pewno chętnie będę nosiła. W skupie było dwóch mężczyzn. Obaj od razu było widać, że znają się na swojej robocie. Podeszłam do tego, który nie obsługiwał żadnego klienta i pokazałam złoto. Sprawdził wszystko uważnie i powiedział, że potrzebuje trochę czasu na wycenę. Umówiliśmy się, że wrócę w godzinach popołudniowych. Byłam jedną z nielicznych klientek, które z taką ilością złota przychodzą do tego skupu. Po obiedzie udałam się do skupu. Cena, którą mi zaoferowano spowodowała, że wręcz zaniemówiłam. Nie sądziłam, że tak dużo dostanę za to złoto. Od razu zgodziłam się wszystko sprzedać i wzięłam gotówkę.

Kupiłam sobie dwa komplety złotej biżuterii i zdecydowałam, że wyjadę na urlop gdzieś za granicę. W końcu dzięki byłemu mężowi stać mnie teraz na to. Dobrze, że mi wszystko zostawił, bo moja sytuacja materialna znacznie się poprawiła dzięki niemu.