W sklepie oferowałem tylko torby z papieru

Środowisko zawsze było dla mnie ważne i starałem się o nie dbać. Nie posiadałem własnego samochodu a do pracy jeździłem rowerem. Wielu moich pracowników widząc to robili tak samo. W moim sklepie pracowali świetni ludzie, którzy także dbali o środowisko.

Pakowanie produktów do papierowych toreb

torby papierowe poznańOd jakiegoś czasu chodziło mi po głowie, by dokonać zmian w sklepie. W tym celu zebrałem wszystkich pracowników na spotkanie i urządziliśmy tak zwaną burzę mózgów. Najlepszy pomysł miał Marcin, ponieważ zaoferował, żebyśmy wprowadzili tylko torby papierowe poznań i to mi się najbardziej spodobało. Dzięki temu mogliśmy jeszcze bardziej dbać o środowisko a takie torby były bardzo wytrzymałe i solidne. Zgłosiłem się do producenta, z którym współpracowałem i zapytałem czy dostępne ma takie torby papierowe na zakupy. Ofertę posiadał dość bogatą i mogłem swobodnie u niego złożyć zamówienie. Torby były bardzo tanie i postanowiłem wprowadzić je do sklepu jako darmowe. Często klienci przychodzili z własnymi torbami na zakupy, ale także było sporo takich, którzy brali je od nas. Dostawa toreb nastąpiła po trzech dniach. Od razu pozbyłem się innych toreb i wprowadziłem te papierowe. Klienci od razu docenili taką zmianę o czym informowali mnie przy każdej okazji. W późniejszym czasie wprowadziłem więcej zmian i wszystko wyszło tak jak to zaplanowałem. W późniejszym czasie inne sklepy także zdecydowały się na pakowanie produktów tylko w torby papierowe co było dla mnie dobrą wiadomością.

Z czasem u nas w mieście wszystkie sklepy wprowadziły te torby a ja byłem tego pomysłodawcą. Projekt, który przedstawiłem spodobał się zarządowi miasta i takie torby zostały wprowadzone. Teraz ostajemy je za mniejsze pieniądze i klienci nie muszą za nie płacić.