Taśmy ledowe bez kurzu dzięki profilom

Odkąd pamiętam, w mojej głowie pojawiały się oryginalne pomysły, które chciałam wprowadzać w życie. Na szczęście duża część z nich była dobra, a całe lata poświęciłam na weryfikację tych pozostałych. Myślę, że do udanych pomysłów, należał również ten z kupnem starego domu i przekształceniem go w pensjonat.

Rodzaj profili do ledów jest bardzo istotny

profile do taśm ledChoć było paru pesymistów, którzy nie widzieli efektu końcowego, ja miałam tenże już przed oczami. Rozety na suficie, podświetlane ekrany na ścianach, ledy przypodłogowe i niesamowicie romantyczny klimat. Trochę znałam się na oświetleniu ledowym, ponieważ miałam takowe zamontowane u siebie w domu. Ale przeglądając zdjęcia realizacji i szukając w nich inspiracji zauważyłam, że dość modne jest zastosowanie profili ledowych np. na schodach. Za to już nie wiedziałam jak się wziąć, ale wyglądały świetnie. Profile miały być dodatkowym zabezpieczeniem dla taśmy oraz formą dekoracji. Paskudny kurz, który jest niechcianym gościem każdego pomieszczenia, miał dzięki profilom nie zalegać na taśmie. Zaczęłam czytać o profilach i przeglądać ich rodzaje. Byłam zachwycona pomysłami i efektami, jakie dało ich zastosowanie, ale czułam, że tu będę potrzebowała już jakiegoś projektanta. Mój pensjonat miał gościć klientów luksusowych – oczyma wyobraźni już ich meldowałam w pokojach. Mleczne profile do taśm led miały dawać delikatną i elegancką smugę światła. Chciałam je zamontować na schodach, w łazienkach i nad stolikami w pokojach. Teraz tylko, ktoś musiał wprowadzić to w życie. Umówiłam się z projektantką.

Na etapie projektu, mój pomysł wyglądał jeszcze bardzo sucho, ale po montażu, dał niesamowity efekt. Szczególnie w nocy, gdy na korytarzach panował półmrok. Byłam z siebie dumna, patrząc na realizację mojej wizji. Bardzo lubię korzystać z nowoczesnych pomysłów dekoracyjnych i, co ważniejsze, klienci też bardzo to lubią.