Reklama na elewację

Oświetlenie LED jest przez nas kojarzone głównie z ekranów reklamowych, na których wyświetlane są dynamicznie zmieniające się obrazy. Dla większości usługodawców i producentów tego typu reklama nie jest potrzebna. Ze względu na odmienne warunki produkcyjne i konkurencję na rynku, kasetony z umieszczonym wewnątrz oświetleniem LED wydaje się najlepszym rozwiązaniem.

Świetlna reklama dwustronna

kasetony reklamowe dwustronne na elewacjeZa wyżej opisanym sposobem przemawiają same zalety min. możliwość zastosowania oświetlenia w miejscach trudno dostępnych i równomierne rozmieszczenie źródła światła. Plusem jest także podświetlenie pojedynczych znaków graficznych, liter. Usługodawca często nie zdaje sobie sprawy, że takie kasetony reklamowe dwustronne na elewacje mogą ważyć naprawdę sporo. Jednak diody są na tyle małe, że tablice produkuje się w formie cienkiej, poręcznej, eleganckiej i wyglądającej bardziej prestiżowo, nowocześnie. Za rozwiązaniem tym przemawia głównie koszt ich eksploatacji, ponieważ diody LED są niezwykle energooszczędne. Kasetony reklamowe dwustronne na elewacje są widoczne niezależnie od tego, z którego kierunku idziemy lub nadjeżdżamy. Dodatkowo wyglądają bardzo elegancko i trójwymiarowo. Składają się z ram z profili aluminiowych, oświetlenia, zasilania, kasetonu z metapleksu oraz uchwytów montażowych. Są to semafory przytwierdzane do ściany budynku, wzbogacone dodatkowo stylizowanymi elementami. Kasetony reklamowe dwustronne na elewacje dają pewność, że każdy przechodzień je zobaczy.

Każdy producent i usługodawca wybierze taką formę reklamy, która będzie odpowiadała jego potrzebom. Warto jednak zastanowić się nad wyborem semafora, czyli reklamy dwustronnej wyglądającej niezwykle elegancko. Mamy jednak dość ograniczone możliwości co do wyboru wielkości opisywanego kasetonu.