Nowy wizerunek ławek w parkach

Niedawno w trakcie czytania gazety trafiłam na ogłoszenie informujące o tym, że zarząd miast zorganizował pewien konkurs. Dotyczył on rewitalizacji terenów zielonych i polegał na zaprojektowaniu mebli parkowych, które służyłyby długo mieszkańcom miasta i przy okazji zachęcały swoją atrakcyjną formą. Postanowiłam wziąć udział w tym konkursie.

Wytrzymałe, nowoczesne ławki staną w centrum miasta

wytrzymałe betonowe ławki parkoweOd długiego już czasu realizuje swoją pasję, jaką jest projektowanie wnętrz. Od czasu do czasu lubię jednak podejmować wyzwania, które nie są bezpośrednio związane z moją profesją, jednak dotyczą pracy twórczej. Spodobał mi się na przykład konkurs, organizowany przez władze miasta, polegający na pomocy przy rewitalizacji terenów zielonych w centrum. Chodziło dokładniej o projekt długotrwałych, ale atrakycjnych ławek. Przysiadłam więc nad zadaniem i stworzyłam wytrzymałe betonowe ławki parkowe, które są odporne na różnego rodzaju akty wandalizmu, chociaż wyglądają na niezwykle lekkie. Wysłałam dokładnie opisany projekt wraz z wizualizacją i- ku mojemu zdumieniu- wygrałam konkurs. Miasto obecnie znalazło producenta, które zajmuje się produkcją ławek mojego projektu. Proste, nowoczesne w kształcie, ale za to wytrzymałe betonowe bloki staną niedługo w każdym parku, jaki znajduje się w centrum miasta. Każda ławka będzie w dodatku podpisana moim imieniem i nazwiskiem- jest to element nagrody. Cieszę się, że zostałam tak wyróżniona i że nasze miasto zyska naprawdę atrakcyjne meble parkowe.

Opłaca się brać udział w konkursach, związanych z naszymi pasjami. Dzięki temu, że odważyłam się przedstawić swoją propozycję, ławki mojego autorstwa już za kilka miesięcy będą ozdabiały centrum miasta. Postawiłam na prostotę, wrażenie lekkości, zapewniając przy tym dużą wytrzymałość na uszkodzenia.