Lakierowanie stolika kawowego jest konieczne

Najbardziej w swoim dorosłym życiu lubię to, że mam wpływ na to, co mnie otacza i na to, co z tym robię. Na to co jem, z kim przebywam, jak mieszkam. Gdy mam kaprys i chcę zmienić wystrój mieszkania, mogę to zrobić w każdej chwili. I korzystam z tej możliwości bardzo często. Uwielbiam przemeblowania, nie znoszę stagnacji.

Nie ma uroku bez białego stolika kawowego

stolik kawowy biały lakierowanyDlatego pomyślałam, że na wiosnę mogłabym pomalować ściany jakiś jaśniejszy kolor i kupić nowy stolik kawowy. Starszemu nic nie dolega, ale jest ciemny, a czułam, że po bezśnieżnej zimie, zbliża się sezon na biel. Widziałam niedawno, bardzo ładny stolik kawowy biały lakierowany. Całkiem przypadkiem, zapisałam sobie adres strony, gdzie go znalazłam w Internecie. A nuż widelec mi się przyda? Gdybym ściany pomalowała na krem, dobrała jakieś jasne firaneczki, mój salon od razu by pojaśniał. Stolik jakiś taki w trochę mieszanym stylu. Niby nowoczesny, może trochę retro, tak by dodać lekkości pomieszczeniu. Uwielbiam zmieniać otoczenie wraz ze zmiana pór roku. właściwie to po to pracuję, by mieć pieniądze, a potem wydawać je na upiększanie swojego otoczenia. Chcę się czuć dobrze we własnym domu. Niechcący też oczywiście, sprawdziłam cenę białego lakierowanego stolika i wiem, że wcale nie jest aż taki drogi. Jeśli wzięłabym jedno dodatkowe zlecenie to mogłam przy nim siąść już za tydzień. Kawa z przyjaciółką byłaby wtedy jeszcze smaczniejsza. To, że jestem singielką ma w tym wypadku duże znaczenie. Nikogo nie muszę pytać o zdanie, a wystrój salonu jest tylko moim wyznacznikiem gustu i piękna.

Z czasem, gdy dorosnę do założenia rodziny, podejrzewam, że miną moje zapędy w kierunku wprowadzania zmian. Wtedy raczej będę się koncentrować na czymś innym. Już teraz to wiem, że poświęcę się temu całkowicie. Dlatego korzystam jeszcze z niezależności i wolności, póki na razie królują w moim życiu.