Efektowny kaseton led

Stwierdziłem, że muszę policzyć wszystkie materiały marketingowe jeszcze przed wybraniem się na targi wystawiennicze, w których moja firma zwykła brać udział co roku. Za każdym razem czegoś nam brakowało, dlatego teraz stwierdziłem, że przede wszystkim podczas liczenia materiałów marketingowych zwrócę uwagę na to, czy posiadam kaseton podświetlany, gdyż jak pamiętam, rok temu sprawdzał się doskonale jeśli chodzi o przyciąganie uwagi.

Rola kasetonu podczas wydarzeń

kasetony świetlne - Kraków

Nie dość, że był skonstruowany przeważnie z aluminium, dzięki czemu był lekki i łatwy w transporcie, to jeszcze po całkowitym rozłożeniu oraz podłączeniu do kontaktu świecił się, a razem z nim reklama, która została umieszczona na specjalnym płótnie. Pamiętam, że rozwiązanie kasetonu zaproponowała mi agencja reklamowa, z którą współpracowałem wtedy przy innych projektach i byłem dość sceptycznie nastawiony do tego, aby taką rzecz w ogóle kupić. Od razu stwierdziłem, że zainwestuję kilka tysięcy złotych w najnowszy model kasetonu, czyli taki, który nie jest do końca prostokątny, a posiada dość niestandardowy kształt, dzięki czemu moi klienci na pewno zwrócą na niego uwagę. Wartą do rozważenia kwestią była również instalacja świateł led, które bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku podświetlenia całej konstrukcji, aby była widoczna nawet w ciemniejszych pomieszczeniach. Kasetony świetlne – Kraków, które udało mi się odnaleźć w magazynie zasilane były z sieci, dlatego też musiałem zadbać, aby na naszym stoisku targowym za parę dni było odpowiednie dojście do kontaktu prądowego.

Jedynie trzeba go rozstawić i podłączyć do kontaktu, aby już móc podziwiać gotową reklamę, którą również trzeba przygotować wcześniej. Najlepiej reklamę na kaseton przygotowywać przy współpracy z agencją reklamową, gdyż ta najczęściej posiada duże doświadczenie i wie, na czym się najbardziej skupić, aby przede wszystkim przekaz był efektowny.