Budki z przekąskami w Bydgoszczy

Stworzenie oryginalnie wyglądającego food trucka może być ciekawym, ale również wymagającym wyzwaniem dla młodego przedsiębiorcy rozpoczynającego przygodę z branżą gastronomiczną. Zdobycie nowych klientów nie będzie łatwe, gdyż konkurencja na rynku jest ogromna.

Objazdowa sprzedaż posiłków w Bydgoszczy

food truck bydgoszczDobrym pomysłem na zakup bazy do przeróbek na food trucka może być zabytkowy samochód dostawczy. Będzie on budzić sympatię klientów, którzy chętniej swoje kroki skierują do okienka w budce z zapiekankami czy lodami znajdującej się na podwoziu interesującego pojazdu, niż do typowego, powszechnego dostawczaka. Oprócz posiadania ciekawej i smacznej oferty gastronomicznej ważna jest reklama. Ogłaszanie się w możliwie dużej ilości miejsc ulotkami czy banerami zawierającymi słowa food truck bydgoszcz, nazwę naszej działalności i informację o menu pomoże w dotarciu do klientów. Również ogłoszenie atrakcyjnych promocji związanych z otwarciem biznesu będzie dobrym rozwiązaniem. Posiadanie niebanalnego pojazdu pomoże nam również z pewnością w znalezieniu zleceń na obsługę gastronomiczną różnych imprez. Chociażby zloty kierowców zabytkowych samochodów będą miejscem, w które organizatorzy chętnie zaproszą ekipę sprzedającą przekąski z pokładu na przykład citroena HY, pojazdu cenionego wśród kolekcjonerów za swój nietypowy design. Obecność mobilnej budki z jedzeniem w wielu punktach miasta, w których organizowane są wydarzenia cieszące się dużym zainteresowaniem mieszkańców również pomoże w zbudowaniu marki i zdobyciu stałych klientów.

Gastronomia nie jest łatwym biznesem, głównie ze względu na dużą konkurencję. W przypadku otwarcia nowego lokalu również bardzo istotne jest miejsce na restaurację – mobilne budki z przekąskami mają tą przewagę nad punktami stacjonarnymi, że zawsze można je przemieścić w lepsze miejsce.